צילום: שרון אברהם

אז רק רצינו להגיד לכל אלו ש – 3 השתתפו, צבעו, נגנו, בישלו, השקו, הקימו, פרקו, תרמו, חייכו, רקדו, סיפרו, חיבקו, ריתכו, התנדבו, ניקו, סידרו, הסיעו, שרפו, העמיסו, יצרו, נפנפו בכנפיים וכ"ו…. – זה לא היה קורה בלעדיכם !

היה מרגש ומענג להשתתף באירוע שכזה ולחוות מה קורה כשכמות כזאת של אנשים נותנת וחולקת מעצמה – אם זאת בתוכה באופן ציבורי או אם זאת איש, איש עם wholesale jerseys רעיהו "בפרטי" ולאחר מכן לסיים את האירוע ולהחזיר את החוף לקדמותו כאילו לא קרה שם דבר, כשלהערכתינו כ-1200 איש היו באירוע בזמן שיא וכ-1400-1800 משתתפים עברו בו במהלכו.

אז – thank you, شكرا, תודה, Спасибо (ואם פיספסנו איזה שפה אפשר למצוא אותה בלינק הבא… )

—————————————-

לא מעט אנשים שואלים – "אז מה הלאה, מה אפשר לעשות ?"
ובכן – קצת סבלנות… – אנו גם cheap jerseys online מנסים ללמוד, להסיק מסקנות, לכנס ולגבש את הקהילה ועוד כמה מטלות/משימות שצריך לטפל wholesale nfl jerseys בהן… (חוץ מלנקות את כל החול בבית 🙂

אז בנתיים לתוהים הנה כמה קישורים שאולי יהיו רלוונטיים
– ביום שבת הקרוב יתקיים בחווה בעין wholesale NBA jerseys ורד (משם יצאו מיצגי האמנות ולא מעט מהציוד) מפגש פעילים ויום סידורים אז אתם בהחלט מוזמנים (אך בבקשה אל תעשו אטנדינג אם Closes אתם לא בטוחים) – זה הלינק לאירוע בפייסבוק עם פרטים נוספים.

– רוצים להיות יותר מעורבים – אנחנו נשמח להעזר בעוד מתנדבים !
אז לא משנה אם זה מתבטא בידיים עובדות או יכולות מופלאות באקסל – אם אתם מעוניינים אז בטופס הזה ניתן להשאיר את הפרטים.

– היו כמה אנשים שפנו אלינו בגלל שהם לא מצאו את הכובע ורצו לעזור בכסף אז ניתן ליצור קשר עם אוראל שכשהיא לא מוזגת משקאות בלה-לה היא בצוות שאחראי על הצד הפיננסי של מידברן.

צילום ועריכה: נלי גיא

ועוד כמה דברים

כפי שראינו – לא מעט אנשים מוכשרים צילמו ותיעדו – אז אם יש לכם תמונות שאתם רוצים לחלוק נשמח לפרסם את חלקן פה בבלוג ובדף שלנו – מה צריך לעשות ?

לבחור עד עשר תמונות שלכם, לשנות את שם הקובץ ככה שיכלול את השם שלכם (אנחנו רוצים הרי לתת לכם ????? קרדיט) ולשלוח אותן לכתובת המייל שלנו – mb@midburn.org.

למי שעדיין לא ראה Connecting – זהו הקישור לכתבה שהתפרסמה בגירסת האינטרנט של עיתון הארץ במהלך החג – יש בה כמה אי דיוקים (כמו למשל שברנינג מן נוסד בשנת 86 ולא 68…) ועד כמה טעויות אבל סה"כ כתבה נחמדה עם wholesale nfl jerseys דבר Pollen אחד מאוד cheap jerseys from China צורם שזאת התגובה הרשמית של 西安市双生泰凌达搬家服务部 מידברן אליו (תגובה שגם נשלחה למערכת העיתון וחלקה פורסם היום).

"העיקרון הראשון של קהילתנו הינו "הכללה ger רדיקאלית" – כל cheap NBA jerseys אדם ללא הבדל דת, מין, וצבע דם מוזמן וברוך בקהילתינו. המרואיינת בכתבה שהביעה דיעה אישית לגבי "סינון המשתתפים" באירוע אינה משקפת את שהתרחש באירוע וכן את פעילותינו ואנו מקווים שהחוויה שהייתה לה שינתה את דעתה בנושא.

כמו כן רק בכדי למנוע אי הבנות מכותרת הכתבה – wholesale nfl jerseys היננו כמובן גם מאמינים ותומכים באהבה אולם אין לנו קשר לקהילת "מהפכה של אהבה"." (כותרת הכתבה בהתחלה היה "מהפכה של אהבה" – י.מ)

צילום: Rasmus Rienecker

וחכם סיני Tuinhuisje היה אומר: “My barn having burned to the ground, I can now see the moon”

השארת תגובה