מה, אתה בתול בן 40 ?!

כן, זה יכול להיות כל אחד שעובר מולך ברחוב.. ואתה אפילו לא תדע… שהוא עדיין בתול.

אז למי שעדיין לא יודע “בתול/ה” בז’רגון הברנרים (אנשים שהיו בפסטיבל ברנינג מן) זהו הכינוי למישהו שעדיין לא היה באירוע (- מעניין אם גם שריפות מקומיות זה “נחשב”).

אם אתם ברנרים ותיקים אז אתם בטח כבר מכירים את סוג האנשים הללו – צריך להסביר להם הכל, לעזור להם להתכונן, לפעמים לקחת אותם יד ביד ולהביא אותם אל הפלייה ואז להיות המדריך “בתולים” שלהם. בכל מחנה זה תמיד נחמד שיהיו כמה בתולים (אבל חשוב שלא להגזים איתם מכיוון שלפעמים הם/ן דורשים/ות לא מעט אנרגיית טיפול, ותחזוקה).

בדיוק בשביל אלו ארנסטו פלרמיני – ברנר איטלקי שגר כיום בסן פרנסיסקו – הכין השנה סרט שמסביר עבורם בקצרה אז כל העניינים ככה לפני ששולחים אותם למדריך הישרדות ואומרים להם R.T.F.M !!

(Read The Fucking Manual !) – מדריך שגם לא תמיד עוזר להם להבין הכל – אבל היי – זה עדיף מכלום.

אז אם יש לכם עדיין כמה חברים/ות בתולים אתם מוזמנים להראות להם את הסירטון הבא…
ובנתיים שיהיה סופ”ש רגוע


Burning Man 2012 – Dusty tale from the desert by Ernesto Palermini

ולסיום כמה קישורים:

– מחר מתקיים מפגש פעילים/עבודה פוסט אוקטוברן – זהו הלינק לפרטים נוספים והכוונה.
– עם כל הכבוד למין-הצמח יש לנו סקר-מונקי מיוחד עבורכם (אותו כמובן מונקי הכין בשביל להרים לכם את האגו) עבור לאלו שהיו באוקטוברן ולחברי הקהילה – אפשר למלא אותו או לשלוח לחברים פה.
– זהו הקישור ללוח הטרמפים של הקהילה עבור פעילויות/אירועים/מפגשים/טיולים של מידברן (ואם אתם עדיין לא יודעים מה זה מידברן…).

)'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'(

לפוסט הקודם: thank you, شكرا, תודה, Спасибо

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *