כן, זה יכול להיות כל אחד שעובר מולך ברחוב.. ואתה אפילו לא תדע… שהוא עדיין בתול.

אז למי שעדיין cheap nfl jerseys לא יודע "בתול/ה" בז'רגון הברנרים (אנשים שהיו בפסטיבל ברנינג מן) זהו הכינוי למישהו שעדיין Bischleben לא היה באירוע (- מעניין cheap nfl jerseys אם גם שריפות מקומיות זה "נחשב").

אם אתם ברנרים wholesale nba jerseys ותיקים By אז אתם בטח כבר מכירים את סוג האנשים הללו – צריך להסביר להם How הכל, לעזור להם להתכונן, לפעמים לקחת אותם יד ביד ולהביא to אותם אל הפלייה ואז להיות המדריך "בתולים" שלהם. בכל מחנה זה תמיד wholesale mlb jerseys נחמד שיהיו כמה בתולים (אבל cheap nba jerseys חשוב שלא להגזים איתם מכיוון שלפעמים הם/ן דורשים/ות cheap nfl jerseys לא מעט אנרגיית טיפול, ותחזוקה).

בדיוק בשביל אלו ארנסטו פלרמיני – ברנר איטלקי שגר כיום cheap nfl jerseys בסן פרנסיסקו – הכין השנה סרט שמסביר עבורם בקצרה אז כל העניינים ככה לפני ששולחים אותם למדריך הישרדות ואומרים להם R.T.F.M !!

(Read The Fucking Manual !) – מדריך שגם לא תמיד עוזר להם להבין bedriften הכל – אבל היי – זה עדיף מכלום.

אז אם ????, inside יש לכם עדיין כמה חברים/ות בתולים Спасибо אתם מוזמנים להראות להם את הסירטון הבא…
ובנתיים שיהיה cheap jerseys סופ"ש רגוע

Burning Man 2012 – Dusty tale from wholesale nfl jerseys the desert by Ernesto Palermini

ולסיום כמה קישורים:

– מחר מתקיים מפגש פעילים/עבודה פוסט אוקטוברן – זהו הלינק לפרטים נוספים והכוונה.
– עם wholesale mlb jerseys כל הכבוד למין-הצמח יש לנו סקר-מונקי מיוחד עבורכם (אותו כמובן מונקי הכין בשביל להרים to לכם את האגו) עבור לאלו שהיו באוקטוברן ולחברי הקהילה – אפשר למלא אותו או לשלוח לחברים פה.
– זהו הקישור ללוח הטרמפים של הקהילה עבור פעילויות/אירועים/מפגשים/טיולים של מידברן (ואם אתם עדיין לא יודעים מה זה מידברן…).

)'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'()'(

לפוסט Inspire הקודם: thank you, شكرا, תודה, Спасибо

השארת תגובה