היי, שלום לחברי הקהילה – אז הרבה זמן לא היינו פה בבלוג והגיע הזמן להזיז קצת עניינים…

אז מי שלא היה/הייתה מעודכן/מעודכנת לאחרונה, לפני כשבועיים ביקרו אותנו מישה – הנציגה האיזורית מצ'כיה ופיראס – הנציג האיזורי של ברנינג מן מדובאי.

אז כן, לכל המופתעים – מסתבר שגם בבית צ'כי ובדובאי יש ברנרים 🙂

הם באו בשביל להכיר את הקהילה (פיראס גם הגיע והשתתף בזמנו במאמא-ברן) וגם בשביל לראיין את אלו מבין חבריה שהגישו את מועמדותם להיות נציגים איזוריים של ברנינג מן (אם אתם תוהים מה זה "נציג איזורי" – Regional contact  ואיפה יש עוד כאלה בעולם…).

אז אם אתם רוצים אולי לעזור בתהליך ולתת משו"ב על המועמדים – אז זה המייל והקישור לסקר קצר  שמישה שלחה לנו שיהיה זמין עד יום שישי ה-1 בפבואר

)'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'(
"היה לנו הכבוד והעונג לבקר בישראל ולקבל הצצה לגבי מה שקורה במידברן – הקהילה האיזורי של ברנינג מן במזרח התיכון. שנינו בקלות התאהבנו באנשים שפגשנו ובדברים ומקומות שראינו. פגשנו את האנשים שהגישו מועמדות בכדי להיות נציגים איזוריים והיו לנו שיחות מאוד נחמדות איתם.

כחלק מהתפקיד שלנו בתהליך של בחירת נציגים איזוריים, אספנו פידבק מחברי הקהילה אודות המועמדים וביררנו איך דברים מתנהלים ברמה המקומית כשאנו נותנים להם מקום להשמע. אנו נשמח לשמוע ממך משוב אודות מועמדים שהתבלטו והגישו מועמדות לתפקיד ולשמוע גם ממך על המעורבות שלך בקהילה ומה את/ה מעוניין לראות ולצפות בעתיד ממנה.
בבקשה נשמח אם תמלא את השאלון הזה בקישור הזה: https://s.zoomerang.com/s/IsraelRCsurvey

אם יש לך עוד אי אלו שאלות לגבי התהליך נשמח לענות עליהן וניתן ליצור איתנו קשר בכתובת הזאת – network@burningman.com-regional.

מישה ריגובה – נציגה איזורית של ברנינג מן בצ'כיה ואירופה המזרחית
)'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'( )'(

לסיום – ממליץ לכם לבדוק את עמוד "אירועים/מפגשים קרובים" (תחת לוח אירועים) (כן כן, אמרתי תחת) ואם אתם רוצים ליזום מפגש או יש לכם אירוע שנראה לכם שקשור לקהילה – פה יש הנחיות איך לשלוח לנו אותו.

ובקרוב יהיו לנו גם חדשות מרעישות עבורכם… – אז מומלץ להשאר מעודכנים ושלא תגידו שלא ידעתם…

ולקינוח – זה סירטון קטן שצילם שרון אברהם במפגש קהילה שנערך בחווה עם מישה ופיראס – ואני שואל – איפה התמונות (ממפגש) שנות ה-80 ??????