אני חושב שאחד הדברים המהנים כשמפתחים קהילה שהלב שלה הוא יצירתיות, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא הוא להכיר ולפגוש עוד הרבה יוצרים שעובדים ופועלים במגוון מדיומים – החל ממוזיקה דרך מעצבים ואמנים פלסטיים (שלפעמים משתמשים באנשים בתור קנבסים) וכלה בנורות לד ואל-וויר.

אז זהו, אנחנו רוצים לצאת אל הקהילה ולהתחיל לאסוף ולאגד את כל היוצרים הללו אל גילדת האמנים של מידברן (להלן "ארט קלאן")

אז מהי בעצם – גילדת האמנים ?

זוהי היא הקבוצה שמרכזת את כל יוצרי האמנות בעמותת מידברן – הקהילה הישראלית של ברנינג מן – (אחד מאירועי האמנות האלטרנטביים הגדולים בעולם אם אתם לא מכירים אז עוד פרטים אודותינו כאן).
אנחנו מהווים את הפנים של מידברן שלנו ברמה היצירתית, עיצובית והחוויתי ומטרתינו היא לרכז, לתמוך, להציג ולטפח את היוצרים הפועלים בקהילה שלנו. (כמו למשל להעביר להם ולעזור להם להגיש קולות קוראים כמו זה של מפעל הפיס, או לאירוע האמנות הזה).

 אז מה זה אמנות בכלל ?

חלק מתחומי האחריות שלנו הם ריכוז וניתוב המייצגים באירועים, תמיכה באמנים מהקהילה, ריכוז מחנות הנושא והפרפורמנס באירוע השנתי המרכזי ובניית וטיפוח קשרים חברתיים ומקצועיים בין שלל אמני הקהילה.

אנחנו עובדים כדי להעשיר את הקהילה דרך סדנאות ואירועי אמנות שאנחנו יוצרים ומרכזים. גילדת האמנים מחפשת אנשים יוצרים שיצטרפו לשורות הקבוצה ויהיו מוכנים ליזום, לעשות וליצור בתחום וכן לעצב את הזהות והניראות של מידברן.

נשמח אם תמלאו את הטופס פה בכדי שנוכל להיות איתכם בקשר, לשלוח לכם בעתיד הצעות מעניינות, להפגיש אתכם עם קולגות לבירה או לקשר אתכם עם אנשים שמתעניינים ביצירתכם גם מחוץ לקהילה.

כשאתה ממלאים את השאלון שימו לב שניתן לבחור בקטגוריות/תחומים יותר מתחום אחד כמובן.
וכשאתם מסיימים אל תשכחו ללחוץ על "Make art – live long"

* indicates required

איפה בית *

רקע ביצירה *

מהות האמנות ? *

ניסיון/פעילות ביצירה *

אני היא/הוא יוצר/ת

אני מעצב/ת

יוצר/ת גיקי/ת

אני מוזיקאי/ת

יוצר/ת משחק/ת עם אש

2 תגובות
  1. איה

    ברכות! איזה כיף, lets play!

  2. רועי אמינוף

    אוהב אותכם!! אלופים
    רק אומנות
    מקווה להיות חלק מהסיפור המופלא הזה..

השארת תגובה