כן, אם נרצה או לא נרצה – לכולנו יש תיקים בחיים וצריך להגיע למשהו או לאנשהו (כשהשאלה היא תמיד מה חשוב יותר – הדרך או היעד)

אז נתחיל אולי באיך לא כדאי לארוז – נכון, זה לא יפה לצחוק על אחרים, אבל במקרה של מר. בין זה לגיטימי לחלוטין (ויש האומרים שזאת אף מצווה):

אז כדי להיות יותר מעשיים, הנה בחור רציני שמראה איך לארוז שלב אחר שלב:

והנה עוד כמה טיפים – לטיול מוצלח, תחילה של מסע או נסיעה למידברן:

שיטת הזהב – שיטת הבצל: במחוזותינו המחולקים לארבעה עונות, או יותר נכון לשתי עונות המורכבות מקיץ מהביל וחורף קצת מטפטף, אנחנו יודעים כמעט בכל בוקר אם ירד גשם או לא. אבל במקומות אחרים בעולם, מזג האוויר הוא עניין די מעורבב. לכן תמיד טוב להתלבש בשכבות, וכך גם קל יותר להתאים עצמינו לרצונות היקום, שמחליט דווקא באמצע טרק בשומקום להמטיר עלינו את מיטב גשמיו.

לצמצם, לצמצם, לצמצם: במקום לקחת 5 גופיות, 5 חולצות קצרות, ו-5 חולצות ארוכות – כדאי לקחת אחת מכל קטגוריה במקרה שמדובר בטיול של כמה ימים, ושתיים במקרה שמדובר בטיול יותר ארוך, שבמהלכו ניתן לכבס.

בגדים תרמיים – זה שם המשחק: הם קלים, שומרים על חום הגוף, מתייבשים מהר ולא תופסים הרבה מקום. לאותה קטגוריה נכנסת גם מגבת טיולים.

(Keep it simple stupid !!! (K.I.S.S: הרבה בגדים בתיק = סירבול = טיול פחות כייפי כאשר הגב שלנו שבור ואין לנו כוח לזוז מרוב כובד. על בשרי למדתי שכדאי לקחת רק את מה שצריך באמת. הכי מבאס זה לגלות שסתם סחבנו בגד מסוים שלא לבשנו אותו בכלל.

וספיישל טיפ למידברן: למה צריך בגדים רגילים כשאפשר להתחפש ביצירתיות או ללכת עם אמא טבע?

מצחיק מצחיק, אבל אל תנסו את זה על הגב שלכם

ככה "דופקים" את הגב
ככה "דופקים" את הגב כשסוחבים על כתף אחת

 יש לכם עוד טיפים? אנא כתבו לנו בתגובות