פגישה ראשונה בחווה
פגישה ראשונה בחוות-דוד, עין ורד

קבוצה מתוך גילדת היוצרים של המידברן לקחה על עצמה השנה להקים את הטמפל של מידברן 2014. למי שלא יודע, הטמפל בברנינג-מן בנוואדה הוא יותר ממבנה, הוא תוצאה של מסורת שהתחילה בברן של שנת 2000 עם בנייתו של מיצג שהפך למזבח לתחושת האובדן האישית והקולקטיבית.

פגישת טמפל שנייה
פגישת מקדש שנייה בת"א

מאז, שנה אחר שנה הטמפל מהווה מקום של תהייה, הירהור ותפילה עבור מבקרי האירוע (למרות שכמובן, התחושה משתנה בין אדם לאדם).

* TED TALK על המקדש שנבנה ב2011

בנוסף, כל שנה המקדש, כמו כל המיצגים באירוע, מתאים את עצמו לTHEME (התמה) של השנה, אצלנו

עושים סקיצות
שלומי ועמיחי עושים סקיצות

השנה התמה היא : "בראשית" ולכן על הטמפל שנבנה לשדר את התמה, הן באמצעות העיצוב והאווירה שנוצרת, והן באמצעות אלמנטים אחרים.

גיבשנו צוות והתחלנו במפגשים בהם דיברנו על מהות המילה "בראשית" (כיוון שזה מעלה אסוציאציות כל כך שונות ומגוונות)

ממה שהתחלנו להרים עד כה, נוצר "יער הבריאה": קונספט של טמפל שהוא כולו יער של עצים שמתחברים בראשם ויוצרים סככה, השורשים שלהם יוצרים סבך ובתוכם כוכים שלכל אחד מהם אווירה ו"אישיות" שונה לחלוטין) ועל מה זה בעצם מקדש, מה זה מקדש בשבילנו? מה זה מקדש בברן? ומה מעניין אותנו להקים לאירוע ביוני הקרוב?

מבט על סקיצה
סקיצת מבט-על ממבט-על
סקיצות ראשוניות
סקיצות קונספט ראשוניות

למי שמעוניין לראות את תהליך בניית הקונספט ותהליך העבודה שעברנו עד כה, אני מוסיף כמה סקיצות שנבנו לאורך התהליך ובסוף הפוסט ניתן למצוא לינקים לפרוטוקולים של הפגישות.

סקיצות ראשוניות 2
סקיצות ראשוניות 2
סקיצות ראשוניות 3
סקיצות ראשוניות 3
כוכים  : סקיצה נוספת
כוך ראשוני מאוד

אנחנו מתרגשים להבין ביחד לאן המקדש הזה הולך ומתפתח, והולכים להמשיך לעדכן פה בבלוג את התהליך מהסקיצות הראשוניות שאתם רואים כאן ועד לרגע שהמיצג יעמוד במלוא תפארתו בפלאייה שלנו הקיץ.

בנתיים אנחנו עדיין מחפשים אנשים שרוצים להצטרף לצוות, כך שמי שמעוניין מוזמן לפנות אליי (בועז) ל: digitalboaz@gmail.com או למייל של הגילדה ב: art@midburn.org

———————-

פרוטוקול פגישה א'

פרוטוקול פגישה ב'

השארת תגובה