מידברן 2015 – רשימת מחנות נושא

בעמוד זה תוכלו למצוא את רשימת המחנות שהשתתפו באירוע מידברן 2015. תיאורי המחנות הועברו על-ידי מארגני המחנות לפני האירוע והם באחריותם.

אליגייט

מחנה אליגייט הוא חבורת בונים חופשיים מלאי אנרגיות – והוא המחנה המושלם לכל מתנדבי צוות שערי מידברן !
באליגייט, הגייטרס והגייטריטיות הסקסיים שלנו יפגשו נווה מדבר מקסים עם מסיבות אפטר-בוקר וסטים משובחים מצוות ה-DJs שלנו, וליין-אפ של קוקטיילים שעוד לא טעמתם (שיחזרו את מוחינו לגודלו המקורי והנכון, כפי שהיה כשהיינו פעם אליגטורים…).
בואו צמאים, בואו ירוקים, בואו חמים, בואו שמחים! בואו לדרינק ירקרק ומחמצן, בואו לנענע ת’זנב,
בואו לתפוס צל ובואו לעשות טבילה.
כל נווה מדבר איכותי צריך מדורת שבט וסרטי אנימציה פיסכאדליים בלילה! גם לזה נדאג…
אנחנו מאמינים שנהיה כ-50 חברים בקאמפ ואנחנו יודעים שלצוות מתנדבי שערי מידברן שלנו יהיה בית נוח ומפנק לשבוע המדהים הזה!

אורחן משפחות רדיקאליות

ברוכים הבאים!!!

אם הגעתם עד לכאן, כנראה שבחרתם להשתחרר מהמציאות כפי שהיא מוכרת לנו, כנראה שבחרתם לבלוע את הכדור האדום, אתם מוכנים!!
יחד נייצר מרחב מזמין, תומך ונוח עבורנו ועבור ילדינו (מרחב שקט, חופשי מעשן, ללא מסיבות ליליות, חופשי מפורנוגרפיה).

יחד עם זאת נייצר מרחב מקבל המאפשר לכל המעוניין לפתוח בשיח, לשאול שאלות ולקרוא תיגר על נושאים הקרובים לליבו: חינוך אלטרנטיבי, תקשורת מקרבת, פשטות מרצון, חיים אקולוגיים, מקומנו במרוץ העכברים, משמעות החיים כהורים, התנהלות פיננסית ביחידה המשפחתית, מה חשוב לנו להעביר לדור הילדים שלנו? מה תפקידנו כהורים? מיקור חוץ של תפקידי הורות, תזונה במשפחה… והיריעה עוד רחבה.

בעולם של אפס ואחד האם אתם אפס או ה-אחד?

Facebook Group

אברבאנל פרש-וולק

אנחנו בונים מסלול אופנה (catwalk) כזה שכל יום ישתנה באופי. יום אחד נבנה מסלול מרעננת – כל משמגיע אלינו יהי מוזמן ללכת דרך מעבררים ואנשים עם שפריצרים, לקבל טיפה של בוסם נחמד ובסוף מנטה. יום אחד נבנה מסלול אופנה – כל משמגיע אלינו יהי מוזמן לשדרג את התחפושת עם אביזים וצבע פנים שנםפק ואז ללכת ולהציג את התחפושת המשודרגת מול קהל. יום אחד נבנה מסלול מנפח-אגו- כל מי שהולך את המסלול מקבל מחמאות ומחיאות כפיים וכולי… ונעשה גם יום “האקלינג” (heckling) שרק אומרים לאנשים כמה הם נראים נורא ושאין להם עתיד בדוגמנות.

אחוס הג’ירפה

מרפאה לבריאות הנפש.
נחלק במבחנות תרופות על בסיס אלכוהול בכל מיני צבעים.
חברי השבט כולם דוקטורים וחברי צוות רפואי אשר מומחים בתרופות מהסוג הזה.
החולים אשר יגיעו למרפאתנו יעברו דיאגנוזה ע”י אותם המומחים ויקבלו את התרופה המתאימה להם.

אייס, קרים, אנד פייר

מחנה אייס, קרים, אנד פייר יקרר אתכם בימים החמים, ויחמם אתכם בלילות הקרים. אנחנו נכין קרטיבים בעזרת קרח יבש, וקצת קסם. יהיו בקאמפ גם משחקיי ענק ועוד מגוון פעילויות קסומות ונפלאות.

אפטר לייף

כמיטב המסורת, גם השנה אפטרלייף הולכת להקים מחנה נושא מטורף בו נעניק לאורחי הקמפ, חוויה טרנספורמטיבית שתדמה מעבר לעולם הבא, מפגש עם אלוהים ובחירה בין גן עדן לגיהינום. בגן עדן תוכלו להתפנק ולהרגיש בעננים, ובגיהינום תוכלו להתייסר במרתף העינויים הבדס”מי היחיד במידברן!

אקו קמפ

מחנה שידגים את השאיפה ל”הסתמכות אישית קיצונית” עם השאיפה לחיי קהילה דרך התנהלות מקיימת ומגוון תשתיות אקולוגיות.

המחנה המתפקד יעזור לנו להתקדם לקראת חיים אקולוגיים ובמקביל ייתן שירותים,ייעוץ ותמיכה מעשית לשאר המחנות בזמן ההקמה ובמהלך האירוע.

ארץ לעולם כן

ארץ לעולם כן מזמינה אתכם לשיט תעונוגות אל תוך המדבר הלוהט!
דמיינו את הלגונה מתמלאת אט אט בתולות ים המשתכשכות בבריכת הכריות לצד פיראטים מסוקסים המלהטים באש. האורחים מוזמנים להתפנק בצ’ייסר דם בתולות וולהתייעץ עם טינקרבל בעמדת הסקסי דאסט.
רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא כאן: http://battya.wix.com/everland
*שימו לב, הקמפ סגור כרגע למשפחות עם ילדים

באובב

באובב הוא מחנה שנבנה סביב עבודת אמנות, ועבודת אמנות שנתמכת על ידי מחנה. עץ הבאובב, שאנחנו בונים בגובה 12 מטרים, מטפטף טיפות גשם ממערכות מתזים וממטרות שיותקנו עליו, ומגיש לאורחים ולמבקרים את המחנה שלנו חוויה מיסטית של קרירות ונעימות שכל כך חסרים במרחב המדברי. אנחנו והאורחים נרקוד בפראות במסיבות המתוכננות מתחת לבאובב שלנו בזמן של- DJ יהיה אורגן מים במקום אורגן אורות. בשאר הזמן נקיים מייצגים ופעילויות שונות סביב העץ.  הבוץ שנוצר ישמש לפיסול, לטבילה, ולציור על הגוף. בלילה יהפוך הבאובב לפסל אור יפהפה בלב המדבר.

כמחנה חדש שמתגבש יש לכם, המצטרפים החדשים, הזדמנות להיות חלק מקהילה חדשה שמוקמת, להיות שותפים לעשייה עצמה, חלק ממחנה נושא שדואג לצרכים הבסיסיים של חבריו ולעצב את התוכן שנגיש לאורחינו.

אנחנו מחפשים אנשי תאורה, אומני אור וסאונד וכאלו שייקחו אחריות בבנית המחנה ותפעולו. כולנו ביחד נבנה את הבאובב, נמלא את הסביבה שלו בתוכן, אור, מוזיקה, ריקודים ושמחה ופעילויות נוספות כיד הדמיון.

עקרונות המידברן קרובים לליבנו. את או אתה יכולים לבוא לבד, אינכם צריכים להיות חלק מקבוצה. מהר מאד תרגישו חלק אורגני וחשוב מהקבוצה. אין היררכיות, יש הרבה שיתוף פעולה וחדוות יצירה.

בוטקאמפ

הרעיון שמאחורי המחנה שלנו הינו תרומה של תרבות בילוי והנאה, המבוססת על מוזיקה אלקטרונית ואלכוהול –
דיג׳יי סשן׳ס, סדנאות מוזיקה, לימוד תרבות התנהגות ודיבור, כל זאת בזמן עבודה ובילוי יחדיו.
לדעת לשלב, להגיב ולהתמודד.

בר ברד

בשעות הצהריים החמות , אנחנו נגיש ברד קר , אלכוהולי או לא , לברנרים החמודים המסתובבים בחום המדברי.

ג’ונגל וייבז פרה היסטורי

מתוך הרצון להפריח את המדבר,לפי חזון בן גוריון וליצור קונטרסט, בפלאיה נולד הגונג’ל וייבז – פרה היסטורי.
אנחנו מייצרים אואזיס של קצב, רגשות וכיף במאהל הכי מטורזן במדבר.
או אם תרצו בפשטות –גו’נגל, בננות ודינו-סקס.
אצלנו תוכלו להירגע באוויר הצונן של הג’ונגל, בין העצים, להתנדנד על ערסלים ולהתרשם מחיות.
בואו ללמוד על חי המין הסוער של בעלי החיים, להתאפר ולהתחפש לכל חיה שתרצו, או סתם לרקוד בקצב הג’ונגל הפר-היסטורי לצליליו של דיג’יי דינו-זאור

גינת כלבים

המחנה מוקדש לחברינו הטובים ביותר, שאוהבים לרחרח וללקק, לרוץ אחרי כדור ולא להחזיר אותו..בשעות השמחות של היום נזמין אתכם להתכלב איתנו ב-“PUPPY HOUR”, כשבתמורה לביצוע משימות כלביות נגיש משקאות והפתעות
לעבור טיפול פצ’פצ’ים, לקבל או לתת ליטוף בפינת הליטוף, לקחת חבר לטיול ולשחק במשחק הרחה או סתם לרבוץ.

דיוואן מרכז אירוח ותרבות בדואית

הדיוואן יארח אורחים ויעביר ידע מהתרבות הבדואית. יהיו בו סדנאות על רפואה מדברית, וחיבור למדבר בראיית חיים בדואית. הדיוואן יגיש קפה תה וליפה (פיתה בדואית).

הדואר – פוסט טראומה

נפתח סניף דואר, להעברת חבילות ומכתבים לעולם האמיתי ובתוך מידברן. ביורוקרטיה, הפסקת תה, מברקים מזמרים, כל מה שהייתם רוצים למצוא בסניף דואר במידברן ועוד יותר.

החצי האחר של הביבר

.קליידוסקופ – דרך להסתכל על העולם מזוית אחרת ולהבחין באינסוף השילובים האפשריים
.בואו לבנות אותם ביחד במאסטר קלאס ייחודי לבניית קליידוסקופים בין השעה אחת לשתיים בצהריים או בכל זמן אחר שאנחנו בבית.

הילד הפנימי – ילדי האש באוויר

מחנה אוויר לנשימה – לנשמה, מיועד לילדעים בכל גיל(גם למבוגרים שבוחרים להיות מחוברים לילד הפנימי שלהם-הוא חלק הנשמה שחיה בגוף הפיזי) להשמיע קולם האמיתי על במת המשחק . נתרגל כשפות היסודות ונבין איך להשתמש באש – איך לבקש כדי שיתממש, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ,איך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה ואיך ללמוד לשלוט כמו האוואטר בכל ארבעת היסודות כדי להביא שלום ואיזון לעולם ע”י חיבור עולם הרוח והחומר.

המחנה הזה הוא הוא אי של וודאות בעולם האמיתי בו ילדי האש והאוויר הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן

מייצג תא הילד הפנימי הוא מרחב שקט אליו נכנס כל פעם בתורו ילד אחד ומשחק את עצמו העצמאי,משמיע קולו הפנימי- זה שיודע מי הוא באמת, ללא תלות בתגובות הסביבה. צילום וידאו הצלליות והשמעת הקול יוקרנו על מסך גדול בשער המחנה לכוון הפלאיה . המבנה הגשמי – קירות התא כסמל לגופנו הפיזי- הם רק הבית לנשמה ולכן מוטב להשקיע בהתפתחות תודעתית ולא בתפאורה החיצונית- זו ממילא נועדה להתכלות – תישרף בסוף הארוע והאנרגיה תתפזר בחלל הבריאה לשמש אותנו ליצירה הבאה. בפינת הלמידה יועברו שיעורים וסדנאות להבין מה משמעותו של תהליך שינוי תודעתי

facebook פרטים בקבוצת הפייס שלנו

הלו ארטיק – a.k.a Iceman

מה היה לנו בפעם שעברה ?
250 קרטיבים ליום, צל, בועות סבון, מדורה בלילה, מוזיקה טובה וכמה מסיבות ספונטניות… מה יהיה השנה? זה תלוי בכם אבל מבחינתנו כמו שנה שעברה ( Iceman Camp MidBurn 2014 – הלו ארטיק ) רק יותר גדול ויותר טוב!

המעבדה

We want to create a day-drinking, science-themed bar with daytime programming revolving around science, chemistry, experimentation, and radical participation. Drinks will be served during daylight out of test tubes, and some examples of activities are: liquid nitrogen ice cream social, chemistry magic show, do-it-yourself, social experiments, etc.

המקפצה

היי, אנחנו מתכננים להרים מחנה נושא שכולו עוסק במוזיקה איכותית (בעיקר אלקטרונית) ואוונגרדית המלווה בשילוב של אומנים היוצרים לייב כמו גרפיטי, פיסול ועוד…. יהיה גם בר וכיף של שכונה ,קשה לנו קצת לתאר כמה כיף אנחנו הולכים לעשות במחנה שלנו, אני חבורה גדולה אך מגובשת ומגוונת שרוצים לתת מעצמנו את המקסימום בשביל מיד-ברן מדהים שהולך להיות לכולנו …

התנועה לשחרור

התנועה לשחרור הינה הפלטפורמה לשחרור רדיקלי של הקהילה. התנועה תאפשר לבאים בשעריה מגוון דרכים לשחרור עכבות, סודות, רגשות וגוף הנשארים נעולים ומודחקים בעולם המצנזר שאנו חיים בו.

מעל במת הגילוי הנאות תוכלו לשתף סודות בצעקה, הכמרים המנוסים שלנו מהפלג שלא מפנה את הלחי השנייה יקבלו את החטאים שלכם, ה-wall of shame יהווה תצוגה למכלול רגשות ורזים השייכים בעצם לכולנו, מצלמת הפולרואיד שלנו תשחרר לכם את הגוף ומשם את הנפש, מדריכי שחרור מהמוצלחים בגלקסיה יהיו לכם משען שחרור פיזי.

וכמובן שכל צהריים מסיבת “נקניקייה בלחמנייה!”, ביצ’ס!

ווידיפיט – WeDipIt

אתם מביאים אנחנו טובלים ואז מלקקים!

קאמפ WeDipIt יהווה מרכז שוקולדי ובו זולה שלווה ושקטה. במרכזו יהביל לו כל ערב פונדו שוקולד מפנק וחמים משקולד בלגי משובח שרק מחכה לפירות שלכם שיטבלו בו, לצד הפונדו יחכו במתחם מכחולים שיאפשרו ציורי גוף סקסיים משוקולד חמים.

בזולה יתבשל לו לעתים גם צ’אי ארומתי.

הקאמפ ידידותי לטבעונים :)

זמן מדבר

מרחב של שקט, מכנס ומרחיב כאחד. הבית של משפחת בנאי הטמפל המרכזי של המידברן.
נועד להוות שלוחה של הטמפל, וכן מתחם סדנאות של גוף, נפש ורוח כגון- יוגה, ריברסינג, טיפולים, אקרויוגה ועוד.
בדומה למקדש, תבער במחנה אש אשר תהווה מוקד של אור וחום וגם כאן ימצא השקט שבלב הסערה
החלל יהווה מקום המאפשר לתוכן להיווצק אל תוכו. במהלך הפסטיבל אנשים יוכלו להרשם ולהעניק סדנאות אשר יהלמו את רוח הקמפ,
לצד סדנאות שייקבעו מראש

זקני השבט

אני בן 65 מורה ליוגא לשעבר, תלמיד של אושו (בגוון בזמנו) , בוגר קורס בטרילוטרפיה ועוד . יחד איתי קבוצת חברים בגיל דומה עם ניסיון והתנסויות דומות.

בשנה שעברה באופן ספונטני הגיעו למאהל שלי ושל חבריי (שבשנה שעברה סיפק צ’אי הודי חופשי ) חברה צעירים והתחילו לדבר אתנו “”על החיים”” . הם רצו לדבר עם הורים בלי משקעים , חפשו תשובות לשאלות מהותיות והתפתחו שיחות עומק מרתקות.

חשבנו להקים מאהל שיקרא (שם זמני) ” זקני השבט” שפתוח לשיחות אישיות וקבוצתיות על תה מהביל .

איש קשר: דב שמש 052-2462125

טולום

אתם מוזמנים להתארח אצלנו מסביב למדורה בלילות הקרים של מידברן. נארח אתכם כמו משפחה, נאכיל אתכם, נשקה אתכם במשקאות חמים, נושיב אתכם בנוחות, ואם בא לכם – ניצור שיחות מרתקות עם כל מי שמסביב לחבית הבוערת. יהיה חם. יהיה מפנק.

טחיניית משיגנה

הרעיון שלנו הוא להרים טחינייה שתספק מאות מנות טחינה במבחר טעמים במהלך האירוע.
הטחינה תוגש לשולחנות על ידי מלצרים מחופשים אשר ישחקו עם האנשים ויעשו קטעי תאטרון קצרים.
בנוסף, יהיה בר פתוח ותפריטים של נושאי שיחה ומשימות משוגעות.
בפינת האוכל יונחו ספרי שירה וספרים מכוננים אחרים :) ותהיה תערוכה מתחלפת בכל יום.

ידיים מדברות

המחנה של כל מי שיודע/ת לדבר בלי להשמיע קול – הקהילה החירשת, כבדת השמיעה וכל מי שדובר את שפת הסימנים העברית (-8
אנו נחשוף את מידברן לעולם של תקשורת בלתי מילולית מקסימה – תקשורת שלחלקנו היא שפת היומיום, אך המון אנשים לומדים אותה רק משום שהיא מאוד אינטואיטיבית, כיפית, ומאפשרת לשוחח מהבוקר על הלילה בלי להוציא הגה – חוויה מרתקת למי שלא התנסה בה!
במחנה נעביר פעילויות הקשורות לשפת הסימנים: סדנאות (לפי רמות – לילדים ולמבוגרים) והרצאות נושא (עם תרגום לשפת הסימנים ודיון חופשי בתוכן).
כוווולם מוזמנים לבוא, להתחבר, להשתתף, וליצור מפגש חווייתי שיפשיר את הקרח (שבוודקה) וירחיב את האופקים של המדבר.

קבוצת פייסבוק

יוסף בחצר- כנאפה וכנפיים

אנחנו אנשי הכנאפה המכונף, קצת משוגעים, קצת מחפשים צרות, במצב תמידי של SUGAR RUSH. באנו לתת לכם את מתנת הכנאפה במדבר הלוהט. בואו למחנה שלנו כל יום כשהשמש מתחילה לגעת בהרים ותקבלו כנאפה מתוק וחם. אנחנו מומחים בלהפוך קדאיף שומם לכנאפה מהמם. חפשו את אנשי הכנאפה המכונף ברחבי הפלאייה, הם כבר ימצאו את המתוק בכל המרורים שלכם.

לדעת לגעת

הפתעה מפנקת ולא שגרתית
סדנאות מגע מקרבות, מהנות ומשעשעות, המקנות, מעבר לחוויה, גם ידע וכלים למגע מפנק ומשחרר.
אין צורך בהיכרות מוקדמת או ביחסי חברות בין המשתתפים.
המתחם מתמלא מזרונים, נרות מאירים וריחות מרגיעים.

הסדנה היא בת שעה ובמהלכה יודרכו המשתתפים, באווירה חופשית ומאפשרת, על ידי שני מטפלים מנוסים בטיפולי מגע שונים, אותם יעניקו ויקבלו אחד לרעהו. בידע  ובטכניקות שילמדו, יוכלו המשתתפים להשתמש  גם בחוץ. לפנק, לשחרר ולהרגיע את יקיריהם .

לה גאזט

La גאזט שואף להיות העיתון היומי של Midburn. זה יספק את העיר עם כל ידיעות מבערים לא צריכים, אבל גם עם כל הסיפורים המדהימים שקורים בPlaya. אנחנו נכתוב באנגלית.
הפרויקט הוא גיליון נייר אחד, מודפס בשני הצדדים, כל יום שפורסם בצהריים ויד נמסרה למסור ידי מחלקי העיתונים התחפשו מדהימים / בנות צוות שלנו.
ברגע שקרא, גאזט יהפוך את עצמו, בסגנון אוריגמי, לחוויה פיסולים יומית.

facebook דף הפייסבוק

לינדי קאמפ

ברוכים הבאים למחנה Lindy Camp. מחנה ללימודי ריקודי סווינג!
חבשו את המגבעות, לבשו את השלייקס והאפודות, הכינו את המלמלות ואל תשכחו להביא נעליים נוחות!
בקאמפ הזה אנחנו הולכים לפזז עד שייגמרו לנו הרגליים!
המחנה יכלול בתוכו שיעורי לימודי סווינג על שלל סוגיה (לינדי, צ’רלסטון, בלבלואה, בלוז…), יהיה באווירת שנות ה-20-30, הרצאות על ההיסטוריה של הסווינג, מסיבות אלקטרו סווינג, ג’אם-סווינג והופעות, לינדי-בר, סרטים בטעם של פעם…

אין צורך בידע מוקדם, אלא רק להיות להוטים!

לנד-א-פרנד

So who the fuck are we??

אחרי שכל הפלאיה התאהבה ואנחנו התאהבנו ואהבה נזלה לכל מקום – אנחנו ממשיכים גם השנה! בלנד-א-פרנד זה מאוד פשוט- משאילים חברים אבל זה גם הרבה מעבר. לנדאפרנד הוא מיקרוקוסמוס של החוויה האנושית המרתקת שנקראת “חברות”. אנחנו יוצרים חוויות אנושיות וחוגגים אותן על הפלאיה. איך, אתם שואלים? על ידי הצעת עצמנו להשאלה, על ידי הצעתכם להשאלה ועל ידי זמן משותף שבו ניתן לעשות כל דבר שהיקום מציע; משימות, ימי ודמויות קונספט, התפרעויות, שיחות, חגיגות, מסיבות, התלבלבויות – יש ה-כ-ל!
כל חברי הקהילה הצבעוניים מוזמנים לבוא להרגיש, לטעום ולברוא מחדש את מושג החברות יחד איתנו. בואו לבחור חבר/ה או להציע עצמכם ולהיות ביחד כל דבר שעולה בדעתכם…

מג׳יק מארקרס

המחנה שלנו שואף לקדש עקרונות ברנרים של משחקיות, אינטראקציה וגיפטינג. המיצב שאנו יוצרים, TREEO, יהיה אינטראקטיבי ויאיר את הפלאייה כל ערב. בנוסף לכך אנחנו נהיה מוקד לפעילויות יומיומיות החל מבלאדי מרי והפתעות בבוקר, בר קעקועים זמניים, פעילות להכנת באפים להגנה מסופות חול, BYOP – bring your own pita חגיגת פלאפל הכנת צמידים ועוד.

מופע האימים של מנסון

קאמפ הבית לחובבי רוקנרול , מטאל וכל מה שבינהם . קאמפ הבית למי שרוצה להופיע , להפיק מופע .. לחיות בצד האפל של הירח וגם בצד השני שלו , קאמפ הבית לכוכבי המוזיקה של מחר והיום ושל אתמול . קאמפ הבית למי שלא ממש אכפת לו מה אוכלים לצהריים , מתי מתקלחים , ואיך מתלבשים . קאמפ הבית למי שאכפת לו בעיקר איך וכמה מנגנים . קאמפ הבית בו אין הגדרות אין תוויות והאנרכיה בצורה הטבעית ומזוקקת שולטת . קאמפ הבית של מידברן 2015 בו יתקיימו מופעי מוזיקה חיה על במה בנויה היטב והסאונד יהיה הדבר היחיד שחשוב . בואו טהורים .

קאמפ הבית של המופע של מנסון .

facebookקבוצת הפייסבוק

מחנה אהבה חופשית

FREE LOVE – אהבת חינם – מרחב בטוח לחקירה וביטוי של מיניות בריאה.

פיתוח הקשבה לגוף מרחיבה את התודעה. דרך אינטימיות מודעת אנחנו יכולים להעצים את עצמנו ואת בן/בת זוגנו. אצלנו מקפידים על מיניות כנה, קשובה ומעצימה על-מנת ליצור מרחב מקבל עבור כולם.

איך נביא את זה לפלאיה? נבנה את ה-‘Pleasure Dome’ – מרחב בטוח וידידותי לבטא בו מיניות בכל יופייה ועל כל גווניה, לכל המגדרים, הנטיות וההעדפות. ניתן במה לכל מי שירצה להעביר סדנה, שיחה, מופע או תוכן שקשור לאהבה, אינטימיות, דימוי גוף, מיניות, מגע, חושניות ועונג. בלילה הדום הופך למרחב משחק פתוח וחופשי לזוגות וקבוצות.

חברי המחנה יוצרים ושותפים ליצירת האווירה במחנה.

אנחנו מחזיקים מרחב בטוח ופתוח לבאי העיר לבוא ללמוד, לחוות ולהתענג אצלנו :)

מחנה שדוזה

שדוזה היא יצור מדליק שמשלב שד ומדוזה. הקמפ שלנו יהיה גם מקושט בכאלו וגם ילמד אנשים להכין כאלו , כולל שדוזות מדליקות שמוארות בלילה וזוהרות.

המחנה מורכב מבוגרי מידברן ומספר בוגרי נוואדה, מרביתם משפחות עם ילדים בגילאים שונים

מידברן – המרכז לגמילה והעצמה

המרכז לגמילה יעזור ויסייע למכורים לסם הברנינגמן להיגמל מהדבר הנורא הזה, להיגמל ולשנות הרגלי חיים המושתתים על עשרת העקרונות ההרסניים והמשני תודעה ודפוסי התנהגות אנושיים… המרכז יציע עקרונות אלטרנטיביים לחיים טובים ומטונפים יותר.

המטופל יעבור בתחנות הטיפול השונות במסגרת תהליך השיקום, לרבות מכות חשמל תוך-מוחיות לווידוי מחיקת כל זיכרון תוכן הקשור לסם הנוראי הזה… בסופו של התהליך יצא המטופל אל פלאיה חדשה… צוות המרכז לגמילה ילווה כל מטופל בצעדיו הראשונים בעולם החדש.

המרכז יהיה פתוח למשתתפים מעל גיל 18… למשתתפים עם אלרגיה לעצמם לא תותר הכניסה למרכז הגמילה.

איש קשר: נתי גולדמן

לקבוצה בפייסבוק

מיינסטרים/אקסטרים

מרובנו מצפים שנרדוף אחרי ‘השכלה טובה’, ‘חתונה’, ‘רכישת בית’, ‘ילודה’, שמירה על החוק, פנסיה טובה…

מחנה Mainstream\Extreme הוא מחנה-נושא שמטרתו לצבוע את עולם ה’מיינסטרים’ הקונפורמיסטי בסאטירה,בחוויות השוברות את המקובל, ובהתנסות מותחת גבולות.

facebookקבוצת פייסבוק

מיצרימונים – אתם שואלים והמיץ-רימונים?

מיצרימונים
אתם שואלים והמיץ רימונים
אי שם במצרים העתיקה, בין פרעה לפרעה ומכה למכה, גילו התושבים המקומיים את סגולותיו של המקודש ביותר מבין פירות העונה- הרימון! בואו למחנה שלנו ותנו לעצמכם לחזור בזמן לאותה תקופה נפלאה. הרשו לגופכם להתמכר למשקה האלכוהולי הנהדר מבית הקאמפ והתעללו בו מעט בעמדת הצלפת העבדים שלנו. שבו בנחת בזולה המפנקת שלנו ופנקו את עצמכם עוד יותר עם המאכל הרשמי של מצרים- מצה עם שוקולד.
האם תמיד הייתה שאלה שהטרידה אתכם ולא מצאתם לה תשובה? לא יכולים לישון בלילה כי אתם לא מצליחים למצוא מענה לקושיותיכם? אל חשש! הברמנים המצרים שלנו ישמחו לענות לכל שאלותיכם- או כאמור, אתם שואלים והמצרים עונים… ואז נותנים לכם מיץ רימונים.

מחנה אין-ההולדת

מחנה אין-ההולדת חוזר!

יש לכם יום הולדת? מזל טוב!
​*אין* לכם יום הולדת?
עוד יותר טוב!​
​בואו לחגוג את אי-היומולדת שלכם איתנו.
חוץ מזה שנשיר לכם שירי לא-יומולדת — נשמח להציע לכם אלכוהול מהבר שלנו, נקפיץ אתכם במסיבות מטורפות אל תוך הלילה, ונארח אתכם בפינת הזולה שלנו!
*חוויה מתקנת מובטחת לכל מי שחווה מסיבת יומולדת מאכזבת בילדות.

קבוצת פייסבוק

מחנה אויר

המחנה מתבסס על רעיון מחנה הבועות שהקמנו בשנה שעברה עם כמה תוספות. יהיו במחנה הפרחות של בלוני הליום, פעילויות בבועות סבון, בניית והטסת עפיפונים, הפרחת פנסים סיניים ועוד פעילויות הקשורות באויר. כל התפאורה תתבסס על בועות, אויר ורוח.

מחנה השטן

אנחנו באים להראות את הדרך האמיתית אל ההארה, אל המימוש העצמי, ואל היכולת להיות כל מה שאתה יכול להיות.
על הדרך גם לחרב את היום לכל ההיפים, בצורה שהשיטהול לא מסוגלים לתאר לעצמם אפילו – ולהפוך אותם לבני אדם נורמלים.

מחנה התחפושות

ברנינג מן זה תחפושות ותלבושות

אנחנו נשדרג לכל מי שרוצה מבחר ענק של תחפושות, פרטי לבוש מגניבים ואביזרים

מחנה ישראל

מחנה ישראל הוא מחנה בו יוכל כל אחד לבוא ולקבל מזון רוחני ופיזי … יהיה בו :
א. בית כנסת שעורים בפנימיות התורה לימודי ניגונים לימודי אהבת ישראל אהבת הטבע ואהבת הבורא סעודות שבת וחג כשרות ועוד…
ב. מרכז רגש – ילמדו בו על המבנה האנטומי של הרגש – כיצד להגדיל את גוף האהבה ולהקטין את גוף הכאב תוך שחרור טראומות מן העבר כולל תרגול יציאה מהישרדות למודעות ותודעה צמיחה אישית פתיחת הרגש ותרגול ושימוש ברגש יחד עם השכל לחיים יפים ועוצמתיים משחור לבן לחיים בצבע …
ג. מרכז גישור – ילמדו בו כיצד לגשר יתורגלו בו גישורים וכן כל אנשי העיר שיהיו להם קונפליקטים יוכלו להגיע וליישב בו סכסוכים בצורה תרבותית ובונה ומחברת
ד. מרכז תזונה – בו ילמדו שיטת תזונה בריאה לחיי גוף נפש בריאים ומאוזנים ..
ה. מרכז התנדבות אליו יוכלו להתחבר כל מי שירצה להתנדב לטובת הכלל בכל נושא כולל סיוע הומניטרי ועוד וכל הזקוקים לסיוע יוכלו להגיע או לדווח בכל נושא.

מחנה פליטים

חברי המחנה מפעילים מיצבים ״אחד לאינסוף״ וכן ״מצפה קטן במדבר״ כמו כן פעילים בענפי ההפקה השונים ובנוודים.
אנו נקיים סלון צ׳ילאוט וכן שמרות הדרכה במיצבים של חברי המחנה

מחנה שיחות נפש

רוצה לדבר עם מישהו שיהיה ממש, ממש קשוב אליך? יביט הישר אל תוך עינייך ויבין הכל? מישהו שיהיה שם רק בשבילך? אתה וגם את מוזמנים למחנה שלנו לשיחת נפש עמוקה אחד על אחד.

כל אחד מאיתנו יודע להקשיב, להכיל, לתת לך את המקום, לשאול את השאלות הנכונות ולהיות שם רק בשבילך.

ומכוון שבשיחות נפש עסקינן הרי שהזמן המתאים ביותר לכך הן שעות הדמדומים. כל ערב בשעת בין הערביים אנחנו נשמיע מוזיקה שנכנסת אל הלב, נשוטט במבטנו הרך על מרחבי הפלאיה ונצפה יחדיו לשקיעה. כולכם מוזמנים להצטרף אלינו :)

מקדש הבועה

מקדש הבועה הוא מקום בו מתקיימים טקסים פגאנים ועבודות אלילים, במרכז המחנה מטוטלת חול ענקית, אשר מתוכננת ע”י אמן מופרע ותבנה ע”י מוחות פסיכדליים וחסרי גבולות ותהיה יפהפיה, אינטראקטיבית, ספירלית מקודשת וקסומה.
תושבי המחנה לבושים ומאופרים בסגנון אחיד ומפיצים את בשורתה האוטופית של הכת
הם מדברים את האמת האוטונומית של הרגע
תושבי המחנה ישמחו לעזור לשאר האנושות להבין את גודל הבשורה
הכל ילווה בטכנו קוסמי אקסטטי (Techno Cosmic Masses)
ובשאר תדרים חסרי שם

נווראנדינג

השנה המחנה מתמקד בתמיכה באומנות. המחנה ידאג לאוכל ובית חם ומוצל למספר צוותי אומנות ובעיקרם אנשי האש. במחנה יתקיימו אימונים ומופעי אש, טיסות פאלקור, וסדנאות שוק ההון. על החלק האחרון אולי נוותר.

No Man’s Camp

המחנה של אף אחד הוא בעצם המקום של כולנו.
קוד פתוח של החיים, התשתית הכי טובה שבה כל אחד יוכל להיות עצמו

אם כבר יצא לכם להתרווח בסלון שלנו, אז אתם כבר יודעים

ואם לא… תיאלצו לבוא ולדעת בעצמכם.

לקבוצה בפייסבוק

Straight Friendly

סטרייט פרנדלי הוא המחנה לקהילת הלהטב”ק הראשון במידברן.
קויירים? מתנסים? לסבופלקסיבל? הומוסקסואליסטים? גיי פרנדלי? אוהבים לבהות בלסביות מתנשקות טופלס?
אם עניתם “כן” על אחת מהשאלות, או “לא” על כולן חוץ מאחת, אז כנראה שאתם מתאימים למחנה הקהילה הגאה!
הצטרפו אלינו ליצור פיסת קשת בענן בתוך המדבר :)

סינמה קמפ

מחנה קולנוע כל ערב יוקרנו סרטים על מסך , סרטי טבע עוצרי נשימה, סרטים מצוירים וקלסיקות… נכין פופקורן חם וטעים.

הצופים יוכלו להתרווח על כריות , פופים וכיסאות נוחים . בערב קר הצופים יתכרבלו בשמיכות מפנקות ובערב חמים ייהנו מבריזת מאווררים .

ערסלון

מחנה נושא שנוצר סביב מיצג אומנות אינטראקטיבי אטרקטיבי:

סלון ערסלים, כמות ערסלים גדולה הממוקמים ביחד תחת צלייה מקושטת, מהפנטת, מרגיעה, מוארת.

אנחנו רוצים ליצור מתחם שהוא גם יפה לעין ויקשט את הפלאיה במראה המושך והמרגיע שלו, גם יציע לברנרים המשתתפים באירוע פינה מוצלת ביום ומוארת בלילה עם מוזיקה מרגיעה/ קיצבית… מקום לנוח מהשמש, לגלגל שיחה, להכיר, לישון, להתרחק, לצחוק, להתאהב, ולהרגיש בבית :)

מעבר לכך יתכן ויהיו הפעלות ואירועים שונים שיתקיימו במתחם.

עץ הלימון

The Lemon Tree, יקרר לכם את הימים החמים במדבר עם לימונדה טרייה ומוזיקה מרעננת!
הלימונדה המתוקה שלנו תמזג במשך היום בזמן שאנחנו נשמיע מוזיקה מזיזת ישבנים במיוחד ממסיבות 50′ גרוביות, דרך פאנק צבעוני ועד להאוס עמוק ורציני.
חוץ מזה, יהיו גם סדנאות יוגה, קונטאקט, ג’אם סשנים ומרחב מדהים שכל מי שרוצה יוכל להגיע ולהעביר בו את מה שהוא יודע.

פאוור פאף בוייז

לחם … מוזיקה … ילדים.
כל פירמידת המזון.

פעם ביום נזמין אלינו את הגדולים הקטנים והבינוניים לאפות איתנו לחמים חמים ואישיים ,
בטאבון אדמה גדול
לצלילי סט דיג׳יית מחממת לב גוף נפש
ובשישי אופים חלות

פאפטיוב

העיקרון מאד פשוט-

Puppet= בובת יד

Tube= צינור

הקאמפ מציע דרך נוספת להתחבר אל עקרון ה ראדיקל סלף אקספרשן או בעברית צחה-ביטוי עצמי קיצוני. הפאפטס, הלא הן בובות יד, משמשות כצינור דרכו מתאפשרים לצאת, ללא סינון, עכבות,או רגשות אשם, מילים, רצונות,שירים, מחשבות, תהיות או סתם שטויות.. בפועל נכנסים מאחורי פרגוד ומשאירים מאחור עקבות שקשורות לביטוי אישי\ציבורי לסוגיהן.. זוהי הזדמנות לביטוי חופשי, פתוח וזורם. להוציא, לשחרר, לשיר, לצעוק לחלל האויר מילים וביטויים מחשבות ומאוויים נסתרים.
בתיאטרון הפאפטיוב אתם המציגים! כנסו מאחורי הקלעים, ביחרו פאפט והתחילו במופע!
בנוסף למופעים המפתיעים נערוך סדנאות אמן עם חלק מהפאפטס, שם נכיר לעומק את הפאפטס שמאחורי הדמויות, נשמע על החיים כצינור ונחשוף גילויים מרגשים של מאחורי הקלעים.
התיאטרון יהיה פתוח במהלך היום והלילה לפי שעות.

פוייקאמפ

הפוייקה הוא סיר ברזל ענק שמפזר את החום באופן שווה בין כל חלקיו- כך כל מי שנכנס בשערי הקאמפ מצטרף לסיר
אתם הירקות, כל אחד עם הטעם הייחודי שלו ואילו המוסיקה היא התבלין הסודי
הקאמפ מגיש בבוקר שייקים בערב פוייקה,
המרחב הציבורי יהיה פתוח לג’ים סשנים, סדנאות ומסיבות של חדי קרן וגרגמלים.
הקאמפ הוא קודם כל בית, מקום לחזור אליו לנוח, להתאפס ולהתרענן לפני החזרה למדבר הקשוח.

פוסינמה

>> חווית קולנוע מוסיקלית, נשית ורוטטת! אוהל קולנוע מפנק, בו יוקרנו מדי ערב סרטים בנושא מוסיקה,
>> תנועה, הופעות חיות ויצירה, הסוגדת לנשיות על כל רבדיה.
>> נכבד בפופקורן חם ויופי נשי מתפרץ :)

פלאנקטון – לויתן

המחנה הוא מחנה תומך בצוות הלויתן – שבפעילות הציבורית שלו היא הלוויתן על כל מה שבו.

פצפץ

אנחנו מציעים המון נייר פצפצים שכל אחד יכול לפצפץ, מסיבות פצפצים ותה ירוק!

פראנה יוגה

אהלן וסהלן. ברוכים הבאים לאי של שלווה בים של טירוף.
פראנה משמעה אנרגיית החיים או צ’י ע”פ התרבות הסינית. המתחם שלנו מציע שיעורי האטה יוגה ומדיטצית זן
ממתחילים למתקדמים, נמצאים ומרחפים, גדולים וקטנים.
בואו להינות מכוס תה חמה, מתחם טיפולים קטן, אזור צ’יל אווט עם מוזיקה רגועה ושיחות על הכל ועל לא כלום.
כל מי שרוצה להתנדב ולעזור למתחם מוזמן.
אופציה: אנו מעוניינים לעשות שיעור יוגה עם מוזיקה חיה אז מי שמנגן מסוגל ורוצה ללוות אותנו – בשמחה. בנוסף אנו רוצים להציע שיעור יוגה לילדים ומחפשים מורה שיוכל להעביר את השיעור.
נמסטה.

צ’ילין

מזמינים אתכם להתפנק אצלנו באוהל ענק וממוזג! ארטיקים ביום, תה ונשנושים בלילה, ועל האווירה אחראים דיג’ייז מהסצינה הברלינאית שינגנו מוסיקה כייפית, נעימה, משמחת, שתעשה לכם חשק לפזז קצת או סתם להתרווח ולעצום עיניים…. זה המקום להירגע מהמדבר……

צביליזציה 

בואו להשתגע, בואו להתחבר, תוהו ובואו לנוע במתחם המוסיקה שלנו ברחבת שחרור הנשמות, הרחק הרחק מהעולם האמיתי. עם אמנים מוכשרים ומוסיקה לא קונבנציונאלית, הזויה, חדשנית ופותחת תודעה, עם מערכת סאונד של הביוקר.

facebookקבוצת הפייסבוק

קאמפ המשפחות

“לא הייתי רוצה להסתובב בחברת משוגעים” אמרה אליס.

“אין לך ברירה” אמר החתול. “כולנוווו מממשוגעים כאן, אני ממממשוגע, את מממממשוגעת”.

איך אתה יודע שאני משוגעת?” שאלה אליסה.בטח שאת ממממשוגעת אחרת לא היית באה לכאן בכלל”.

אנחנו מחנה אליסה בארץ הפלאות של המידברן – מחנה משפחות עם ילדים או כאלה שנשארו ילדים גם אם גדלו קצת, תהיה לנו פינת ארוח עם מוזיקת צ’ילאאוט ומוזיקה חיה, יצירה ופעילויות לילדי המידברן כולו וארוחת בוקר לכל מי שיגיע עם כלי אוכל משלו.

הכנסו לחור הארנב והצטרפו למסיבת התה של הכובען המטורף, הצטלמו בתיבה הפסיכודלית שלנו, ועוד המון המון הפתעות. נתראה אצלנו ועל הפלאיה!

(הקאמפ אינו קולט יותר משפחות אבל נשמח אם תקפצו לבקר)

קאמפ מאמאטבע

קבוצת משפחות שהמכנה המשותף- אנחנו מאמאטבע.
מאמאטבע זה קודם כל הכלה. אצלנו מקבלים את הכל ואת כולם.
יש לנו נטיה לחינוך ביתי, תזונה בריאה צמחונית-טבעונית, לא מחסנים לפי הרשימה הרגילה אם בכלל, נותנות לילדים שלנו להתרוצץ ערומים ולאכול חול כאוות נפשם.
בקיצור אנחנו משפחות חופש, הכי טבעי שנקים קאמפ למידברניות שבנינו.
טלפון- 054-4246161
leeisfree@gmail.com
בפייס:
Lee Friedman Lokshin
Karmit Arbel Rumbak

קאמפ קליאופטרה

זולה גדולה בדמות פרמידה תלת קומתית.

קאמפ קודמה

“מה זה קודמה?”
“זה מיתולוגיה יפנית”
ש. עזיז – מידברנות 2013
תגיעו אלינו ותכירו את הקודמה הפנימית שלכם – http://lmgtfy.com/?q=Kodama
ואל תשכחו לשמוע על חבר שלנו אייל מילמן

קוסומו בחלל

אחרי ההצלחה המסחררת של הקוסמואים במידברן 2014 החלטנו לעלות שלב ולהביא את נפלאות הקוסומו לחלל!

החזון: תפאורה בין כוכבית,חללית,סומו (כמיטב המסורת),בר חלל, מוזיקה מגלקסיות רחוקות ולדים….הרבה הרבה הרבה לדים!
וכמובן לבוש חייזרי מסורתי!
המחנה שלנו פתוח בשמחה לאנשים טובים מלאים בהומור….אבל אנחנו מתכננים לשמור על היותנו מחנה קטן יחסית,אינטימי ומגובש ולכן נעצור הצטרפות לאחר שנגיע ל40 איש.
עמכם הסליחה!

(צ’ייסר סליחות זוהר בחושך..עלינו!)

facebook קבוצת פייסבוק – “קוסומו בחלל!!!!”

קיפוד-שרוף

פלופ? שרוף? דלוק? סטלן מתחיל? סתם סחי שאוהב קיפודים\דגים? הלכת לאיבוד באופן כללי בחיים?
במחנה שלנו תקבל חיבוק ומבוך משוגע לתוך איזו חוויה שבא לך…
כנס לתוך 6 החושים בדום המשוגע שלנו: ראיה, שמיעה, מישוש, טעם, ריח והחוש השישי.
לא בא לך ללכת לאיבוד? מחוץ לדום יש לנו אירוח בדואי חם- פינג’אנש גאנאש ג’אנש אוכל חצילים, פיתות על הסאג’, דרבוקות וג’אם משובח!

קפה ועוגיות

אי של שקט בעין הסערה של המידברן. מקום בו אפשר לשבת לנוח, לשתות משהו חם, לאכול משהו מתוק ולהירגע… לדקה, לשעה, ליום או לנצח !אנחנו חבורה אקלקטית של אנשים חמודים וכיפיים שנורא אוהבים לארח. יהיה קפה מעולה וגם תה ועוגיות תוצרת בית שאנחנו מכינים! מי שרוצה להביא עוגיות ועלים לתה, מוסט וולקאם! פעילויות טאי צ’י, יוגה ועוד פעילויות מדהימות שיצמחו מתוך הקסם של הרגע.

רק קפה

בכל יום בין 10 ל 12 בבוקר נגיש קפה טרי משולחן המקינטות.

קריוקמפ

הקריוקי בר הראשון במידברן.
הוכיחו לכל הפלאייה את היכולות האמתיות שלכם עם מיקרופון.
בואו להראות לכולם שגם אתם יכולים לשיר חזק עד השמיים.
קריוקי, אלכוהול והופעות חיות.

קבוצת פייסבוק

רד נוז – הגירסה הלא מצונזרת

ברוכים הבאים לרד נוז, פה תוכלו לג’אנגל חופשי, לטפס על חבל ולהסתכל על כל הפלאייה הפוכים.

הופעות ספונטניות של אנשי קרקס, ובעיקר הרבה שימחת חיים ואהבה.

אם תמיד חלמתם לברוח ולהצטרף לקרקס, אם אתם אוהבים להיות תלויים הפוכים בין שמיים לארץ, רואים עמוד ברחוב וישר קופצים עליו לסיבוב, מוצאים את עצמכם מג’אנגלים עם כל מה שבא ליד, אוהבים לבלוע חרבות ו/או כל דבר אחר מטורף ושמח אתם מוזמנים לפנות אלינו:

רדיו מידברן

במהלך כל האירוע תפעל תחנת רדיו שתשדר לבאי ותושבי העיר הזמנית בשידור ישיר ומדויק. הרדיו יהווה אלטרנטיבה ומקום מקלט לצלילים ייחודיים ולטיון אחר ממה שתשמעו על הפלאייה. תהייה מוזיקה בין גלקטית מגוונת ומיוחדת שתגע בכל מחושי הרגש החבויים אצל כל אחד ואחת מכם, קולות אינטימיים עם מסרים מהפכניים, דיבורים אקלקטיים והכל בהרבה אהבה לקהילה היפה שלנו.
אנחנו לא מצרפים חברים חדשים למחנה אבל אם אתם שדרנים או דברנים מקצועים, נשמח לשבץ אתכם בלו”ז התחנה. לפניות: radio8universe@gmail.com
נפגש בקאמפ ועל גלי האתר… אל תשכחו להביא טרנזיסטור!

רפסודיה קאריבית

מחנה מוזיקה עם אווירה קאריבית.

יהיה בר. תהיה מוזיקה. יהיה שמח.

שבורית זכוכה

העולם הוא במה – וכולנו שחקנים
אנו מזמינים אתכם להיכנס לתוך עולם מופלא של תאטרון, יצירה , מוזיקה ואמנות. זו הזדמנות שלכם להביע את עצמכם בצורה חופשית ומשחוררת. אנו נותנים במה לכל דיכפין, מהכישרונות הקטנים עד הגדולים, לחשוף, להיחשף ולתת בראש!
אצלנו תמצאו:
תאטרון בובות יד מגרביים (שתכינו במקום)
במה פתוחה (לסטנד אפ וכישרונות חבויים)
הצגות יחיד ורבים עם להקה חיה על הבמה
הקראת שירה ומונולוגים וכל העולה על רוחכם..
* במחנה תהיה בימת ג’ם סשן עם כלי נגנה והגברה

שטיפל’ה

המחנה הכי רטוב בפלאיה!

קאמפ שטיפל’ה מספק לכל משתתפי מידברן את הפעילות המפנקת והנדירה מאוד בתנאי המדבר שהיא מקלחת. כל זה בליווי מוזיקה, צחוקים וצוות שוטפים מקצועי ומטורף.
2 ליטר מים חובה, מגבת מומלץ, ביגוד אופציונלי ;)

שיט הול

המחנה הותיק ביותר במידברן –

מרחב חופשי מהיפים שבו אין טאבו, אין פוליטיקלי קורקט ואין בלאדי מרי בלי טבסקו. הבר שבו אף אחד לא יודע את השם שלכם ובטח שלא שמחים שבאתם.

במחנה יש מגוון מיצגים ופעילויות שמקדמים סליזיות, שנאת חינם ולקיחת דברים בפרופורציה.

שפע

זה מחנה שיוצר מרחב של יצירה, אנו הולכים להקים מתחם של מחצלות ובמה לביצוע הופעות, מוזיקה והרצאות.

הגשת 2 ארוחות צמחוניות ביום (צהריים וערב) ,סדנאות שאנשים בקאמפ יעבירו (אמנותיות ורוחניות)
ביצוע לפני שתי אירועים שיא
1. מסיבת מסכות טחינה.
2. קבלת שבת אלטרנטיבית בשישי בערב.
*עיצוב המחנה שלנו בצורה אמנותית שמייצגת את שפע וניבנת על ידי אנשי באי המחנה.
עיקרון המחנה הוא לתת במה לכל רעיון יצירתי ומטורף לצאת אל הפועל, זה יהיה מחנה שבוא כל אחד יכול להגשים את הפנטזיה שלו
ואנשי המחנה עוזרים לחלום להתגשם.
אנחנו נותנים את הכלים לשפע.

לקבוצה בפייסבוק 

☆ Craft Shack ☆

אנחנו לאונג’ אמנותי וקהילתי. יהיה סדנאות ודוכן מלאכה פתוח להכנת יצירות, מתנות , אביזרי ביגוד מגניבים ועוד!!

בואו להסתלבט וליצור מה שרק תירצו :)

Bootcamp

הרעיון שמאחורי המחנה שלנו הינו תרומה של תרבות בילוי והנאה, המבוססת על מוסיקה אלקטרונית ואלכוהול –
דיג׳יי סשן׳ס, סדנאות מוסיקה, לימוד תרבות התנהגות ודיבור, כל זאת בזמן עבודה ובילוי יחדיו.
לדעת לשלב, להגיב ולהתמודד.

Foodimagine

אז החזון הוא כזה …
מחנה שיאפשר לכולנו להנות מנפלאות המידברן בלי תורניות יותר מדיי מעיקות ובלי מחויבויות שלא משאירות מקום לנשום , אבל ישאיר טעם של המחנה הכי מגניב בפלאייה , אז איך עושים את זה?
מתרכזים בהכנת כמות מסויימת של ארוחות חוותיות (experimental dinner) , מה שאומר ארוחות ממש ממש מוקפדות , עם יותר מ5 מנות , וכל הסידור של השולחן , והכלי אוכל מעוצב בצורה מוגזמת ,כמו ביפן.
לכל מנה יש את הסיפור שלה , היא טעימה באופן מחריד ולא הייתה קיימת עד אותו רגע , ואת הכל עוטף סיפור מסגרת ( ככה היה איפה שאני הייתי , משהו עם חייזרים ודייויד בואי , וכל מנה הייתה קשורה לעלילה ולהצגה שהעלו ברקע) , וכמובן שיש כמות מוגבלת של מקומות לארוחה כזאת …
וכמובן שאפשר לשנות , להוסיף , לזרום , לאחד עם רעיונות אחרים ,
הבסיס זה אוכל טוב , בצורה חד פעמית , ולא צפוייה … כמו ללכת לאכול במסעדת שף ממש טובה , אבל בתנאים של מדבר ובחינם…

Ice Cream Bar

אהלן חברים
אנחנו יוצאי קאמפ המשפחות החלטנו להקים קאמפ צדדי בסמוך למחנה המשפחות.
אנחנו קאמפ משפחות אלטרנטיבי,שמחופשים להלו ארטיק שמחלקים ארטיקים לילדי הפלאיה וחברי הפלאיה.

INTERNATIONAL HOUSE OF PANCAKE

חוזרים לשנה נוספת!

בשעות בין ערביים עם שקיעת החמה נגיש אוירת צ’יל אאוט ופנקייק טבעוני ליד… מוזיקה, מוראל ופינה להתרווח לראות את השמש שוקעת ולהתכונן לערב של חוויות.

Sunrise Kingdom

סאונד-קאמפ שמביא את הצלילים הכי טובים אל הפלאיה. אנחנו מנגנים דיפ-האוס, טק-האוס וטכנו במסיבות שמתחילות בלילה, שיאן בזריחה וממשיכות גם הלאה.. מעבר למסיבות יהיו עוד הפתעות שעליהן נספר בהמשך

The Dream Machine

הדרים משין יעביר אותך מסע רגשי של שחרור, הסתכלות פנימית, שיגעון ופנטזיה.
הפליינג טרמפולין תעיף אתכם גבוהה, חלומות יתגשמו ותחתונים יירטבו

The DOME OF ROCK

הרוק אנד רול לא מת וכיפת הסלע עדיין עומדת. בואו למקדש מוזיקלי לכל מה שלא קדוש.
המחנה מורכב משלושה חלקים עיקריים.
The Dome – מרחב המציע לכל עולי הרגל מקלט אינטימי-המוני, מוזיקלי ואינטראקטיבי
The Sound Garden – מגרש משחקים מוזיקלי המזמין להשמיש בתשמישי הקדושה
רובע הכוהנים – מחנה מחיה ואירוח לנוחיותם והנאתם של המאמינים הכופרים

thedomeofrock.com
קבוצת פייסבוק