חזון עמותת מידברן הינו לעודד וליצור מרחבים חווייתיים מבוססי השתתפות, המעוררים השראה ומניעים להתפתחות חברתית, סביבתית ותרבותית. האירוע השנתי מאפשר לעמותה להנגיש אמנות לציבור ולעודד מעורבות אזרחית.

אירוע מידברן כמו כל אירועי הברנינג מן מסתמך על עשרת העקרונות .

אנחנו מעודדים השתתפות של הקהילה בפעילות העמותה, הן בפרויקטים השונים במהלך השנה והן באירוע עצמו. כל אדם מהקהילה משתתף לפי המסוגלות שלו.

 

קרן הידידים של מידברן מאפשרת תמיכה נוספת בפרויקטים אלו. חברי הקרן הינם שותפים לדרך, מידברנרים, חברים מתחומים שונים, אשר מחוברים לחזון העמותה, מתעניינים בתרבות היחודית של מידברן ורואים את תרומתה לחברה. חברים אשר השתתפותם נעשית בצורה של תרומה כספית ופותחת דלת, כזו המאפשרת לעמותה להרחיב את הפעילות שלה.

החברות בקרן הידידים הינה בעלות שנתית המתחדשת עם תחילת המכירה לנשף למוריה.

 

למוריה

למוריה הוא שמה של יבשת מיסטית שלפי האגדה טבעה בים בין הודו למדגסקר. מקום קסום, ירוק ופורח, מקום בו חיינו כבני אדם חופשיים, בהרמוניה עם הטבע וחיבור אל עולמנו הפנימי, מקום בו תקשרנו בלי מילים וללא מחסומים.

המסע שלנו אל יבשת למוריה הוא מסע אל האוטופיה הרגעית אליה אנו כמהים, חלום שמתגשם. זהו עולם חדש אלטרנטיבי שאנו מייצרים לעצמנו, כדי שכל אחד מאיתנו יוכל לרגע אחד להרגיש איך זה להיות בגן עדן עלי אדמות.
למוריה הוא אירוע הגאלה השנתי של עמותת מידברן אשר מוקדש כולו לקרן האמנות. ערב אשר חוגג אמנות דרך שפע מופלא של מראות וצלילים, דרך השראה מאמנות ברנרית. ערב שלוקח אותנו למסע מענג, בלבוש דמיוני, עם אמנים נמרצים, מוסיקה צוהלת, מכירה פומבית מפתה וגלריה לאמנות דרכם נגיע ביחד ליבשת למוריה.

למוריה מאפשרת לנו להבטיח שנה של יצירות אמנות חדשניות, גאוניות, ויוצאות דופן שמגיעות מתוכינו.

 

הערב הזה הוא שייתן את הטון למסה האמנותית שניצור השנה בפלאיה. הוא שיקבע את תצורת קו האופק של העיר הזמנית שלנו במדבר - את מיצבי הענק שרואים למרחוק ואת האמנות הקטנה יותר בגודלה, זו הנחשפת למשוטטים בפלאיה. קרן האמנות של מידברן היא גוף שהוקם מתוך הקהילה ומטרתו היא לתת מענה מקצועי למגוון מיצגי ומיצבי האמנות המתעתדים לקום כל שנה על הפלאיה.
על מנת שהקרן תוכל לפרוש את חסותה על כמה שיותר פרויקטים אנו מקיימים את נשף למוריה אשר מהווה בסיס ממשי לפעילות הקרן.

השיא של הערב הינו נשף למוריה אשר פותח את היבשת לקהל הרחב.  

 

אפשרויות להשתתפות 2017:

כניסה לנשף למוריה - נשף למוריה הינו חגיגה של תלבושות, צלילים ומוסיקה שלוקחים אותנו לתוך לילה צלול, אותו נחווה כחלום.

מכירה מוקדמת עד ה-18 בפברואר 2017:  80 ₪

החל מה-18 בפברואר 2017 ועד ה- 25 בפברואר: 100 ₪

מכירה בדלת (במידה ויישארו כרטיסים): 120 ₪

 

מושב יחיד - 1,500 ₪

רכישת מושב יחיד מזכה בארוחת ערב ליחיד וכניסה לנשף למוריה המתקיים ב-25 בפברואר 2017. הערב הינו מסע מרתק, אשר לוקח אותנו בעדינות לעולם של חלום צלול.

 

קרן הידידים – 3,000 ₪

החברות בקרן כוללת שני מושבים לארוחת הערב וכניסה זוגית לנשף למוריה המתקיים ב-25 בפברואר 2017, כחברים תקבלו במהלך השנה עדכונים על פעילות העמותה, סדנאות אמן ומפגשים עם אמנים אשר בונים מיצבים לאירוע מידברן 2017.

 

תומך אמנות – 15,000 ₪

ביחד, נרבה ונעודד משאבים לשגשוג של הקהילה והאמנות ככח משותף לשינוי תודעתי.

כולל שולחן עם 8 מושבים לארוחת הערב וכניסה לנשף למוריה המתקיים ב-25 בפברואר 2017. כמו כן חברות בקרן הידידים בה מקבלים החברים עדכונים על פעילות העמותה, סדנאות אמן ומפגשים עם אמנים אשר בונים מיצבים לאירוע מידברן השנה.

 

תומך חלומות - מעל 20,000 ₪

במשאבים משותפים, נוכל לקחת את כל התקוות והחלומות שלנו, באומנות בקהילה ובארגון, ולשזור אותם יחד לכדי מימוש כך שהאמנות שלנו תהיה נוכחת יותר הן על הפלאיה והן מחוצה לה.

כולל שולחן עם 8 מושבים לארוחת הערב וכניסה לנשף למוריה המתקיים ב- 25 בפברואר 2017. כמו כן חברות בקרן הידידים בה מקבלים החברים עדכונים על פעילות העמותה, סדנאות אמן ומפגשים עם אמנים אשר בונים מיצבים לאירוע מידברן השנה.צור קשר

מעוניינים להצטרף כחברים בקרן הידידים?
מעוניינים לשמש כשגרירים ולחבר את מידברן עם גופים ואנשים שזה מעניין אותם?
אתם יכולים לפנות בכל עניין למייל: lemuria.midburn@gmail.com

נשמח לשמוע מכם!