צילום ועיתונות

שימו לב! הפרטים בעמוד נכונים למידברן 2016, כל הפרטים לקראת מידברן 2017 יעודכנו בקרוב.

אירוע מידברן מציע הזדמנות נדירה לצלמים ולעיתונאים; האמנות, המוזיקה, הפעילויות, מחנות הנושא, ובעיקר אלפי המשתתפים – כל אלה יחדיו יוצרים קסם אמיתי.

כדי לאזן את הרצון לתעד ולפרסם את המתרחש באירוע עם הרצון של המשתתפים לשמור על פרטיותם, צלמים ועיתונאים חייבים לקבל את אישור ההפקה לתעד את האירוע, ולהבין בדיוק מהם הגבולות בצילום, תיעוד הסרטת וידאו או כתיבה על האירוע.

אנא קראו בקפידה את כל הכתוב בעמוד זה. הוא יחסוך לכם שאלות רבות וזמן יקר.

צילום פרטי אל מול צילום מקצועי

צלמים המבקשים לצלם תמונות ו/או סרטי וידאו רק כדי להראות לחברים ולמשפחה, לא צריכים להירשם כצלמים רשמיים. מידע על שימוש אישי במצלמות באירוע ניתן למצוא בכללי ההתנהגות למצלמים באירוע. כל שימוש בתמונה מעבר לשימוש אישי חייב אישור מראש בכתב של מארגני האירוע.

צלמים המבקשים לצלם תמונות ו/או סרטי וידאו המיועדים להפצה לציבור (לכל שימוש שהוא, מסחרי, אמנותי או עיתונאי), נדרשים לפנות למארגני האירוע לקבלת אישור בכתב וכן לקרוא ולאשר את האמור בעמוד צלמים ועיתונאים – זכויות ואחריות ואת ההנחיות המפורטות בהמשך. ההפקה שומרת לעצמה את הזכות לא לאשר לצלמים או עיתונאים להיכנס אל האירוע.

צלמים המתכננים להביא כלי טייס בלתי מאוישים (טיסנים, רחפנים) – על פי תקנות הטיס החלות בעניין, קיים איסור על שימוש בטיסנים / רחפנים בלתי מאוישים במהלך האירוע, בכל תחומי האירוע (ואף בטווח של עד 250 מטר מחוץ לגדרותיו). המארגנים שומרים לעצמם את הזכות להחרים כל ציוד, טיסן או רחפן שייעשה בהם שימוש בניגוד לאמור לעיל ולהחזירו לבעליו רק בתום האירוע.

רישום

המועד האחרון לרישום פרויקט עיתונאים וצלמים הוא יום שבת ה-21 במאי, 2016. כדי לבקש אישור, אנא שלחו מייל ל-press@midburn.org (עיתונאים) עם פרטים מלאים אודות מטרת התיעוד של האירוע.

צלמים המעוניינים להשתתף באירוע מתבקשים למלא את טופס ההסכם לצלמים ולשלוח אותו ל-gallery@midburn.com עם פרטים מלאים אודות מטרת הצילום עד ל-21 במאי, 2016.

אנו ממליצים בחום להירשם בהקדם האפשרי. ככל שנתקרב לאירוע, מתנדבי מחלקת קשרי העיתונות שלנו יהיו עסוקים יותר ויותר. ככל שתקדימו הם יהיו פנויים יותר למענה על שאלות אישיות לגבי הפרויקטים שלכם. יתר על כן, קיימת מגבלה על מספר העיתונאים שיאושרו באירוע ולכן ככל שתקדימו בהגשת הבקשה, יש לכם סיכוי טוב יותר לקבלת אישור.

קריאת חובה לצלמים ועיתונאים

עליכם לקרוא ולאשר את כל המסמכים הבאים כתנאי מוקדם לפני שתקבלו אישור בכתב לתעד את האירוע:

קריאה מומלצת

כדי לצייר תמונה שלמה ומדויקת של מידברן, אנא קראו את המידע הבא. הוא יחסוך לכם זמן רב, ויעזור לכם להבין ולתאר יותר טוב את המתרחש במידברן.

קישורים רלוונטיים

שאלות ותשובות