שמחות ומתרגשות להציג בפניכם את טופס ההרשמה למחנות הנושא

ההרשמה השנה נפתחת מרגע זה והטופס יהיה פתוח עד תאריך 11.7. 

בטופס זה תתבקשו למלא מספר פרטים ראשוניים דוגמת פרטי קשר, סוג מחנה, מספר משוער של חברים וכדומה. ההרשמה כאמור תהיה פתוחה עד ה-11.7 כך שתוכלו להרשם מתי שתרצו. 

במידה ונרשמתם אבל לאחר מכן החלטתם לשנות את קונספט המחנה אתם יכולים להרשם מחדש (רק תשתדלו לעדכן אותנו, סבבה?). בתאריך 11.7 טופס זה יסגר, ורק מי שנרשם בו יקבל לינק למלא את טופס הקמת מחנה – מה שאתם הכרתם כתיק בטיחות ועוד כמה דברים חשובים 

והנה כמה שאלות ותשובות: – 

למה אנחנו עושים את זה ככה? כי אנחנו יודעים שבשלב הזה יש הרבה דברים לא ידועים שאתם כמובילים בוודאי עוד רוצים לגבש עם עצמכם ועם חברי המחנה שלכם, ואנחנו רוצים לתת לכם את הזמן להעביר לנו את המידע המדויק והעדכני ביותר (דאטה זה החיים).

מה זה אומר על הקצאות? בכנות, בשלב הזה אנחנו עדיין לא יודעים. ברגע שנדע – גם אתם תדעו. זה לא אומר כמובן שאתם צריכים להרשם עכשיו עם 100 חברים דמיוניים רק כדי לשמור מקום. השנה האירוע יכיל 6,000 משתתפים, כך שיהיה מקום לכולם.. 

האם אני אוכל לרשום את מחנה הנושא שלי אחרי שטופס הפעימה הראשון יסגר? לא. רק מי שירשם בטופס הראשון יקבל קישור בשלב מאוחר יותר לטופס ההרשמה המורחב.

מובילים חדשים שלא בטוחים מה, מי, איך ולמה? אז קודם כל שתדעו שאנחנו כבר אוהבים אתכם ושצפויה לכם חווייה מדהימה. שנית – יש פה בקבוצה ובצוות שלנו מאגר עצום ונפלא של אנשים שהיו מובילי מחנות בעבר ובהווה וישמחו לסייע במה שניתן.

 מוזמנים להעלות שאלות פתוחות בקבוצת הפיסבוק או לפנות אלינו באופן אישי  themecamps@midburn.org

 

והנה שוב לוחות הזמנים, שיהיה לכם:

 23.6 – 11.7: טופס רישום מחנות פתוח 

11.7 – סגירת ההרשמה למחנות ושליחת לינק לטופס ההקמה

 19-22.7 – מפגשי בוכים על הכר – מפגשי חובה של מוביל המחנה עם נציג מצוות מחנות נושא (פגישות אישיות של עד חצי שעה, בלייב או בזום) 

28.7 – מועד אחרון לשליחת טופס ההקמה ומה יהיה אחר כך? נעדכן בהקדם 🙂