המכירה הפתוחה הבאה תתקיים ב 10.10 (יום חמישי) בשעה 7 בערב.
 
כרטיסים, כירטוסים, השתתפות, ביטולים, פרופילים וכו'

1. השתתפות השתתפות והשתתפות: שאלת איך אפשר להבטיח שיהיה לך כרטיס? well זה אירוע ברן, אי אפשר "להבטיח" אבל לפי סקר שמעולם אף אחד לא ערך: מי שמשתתף נהנת יותר, מכירה חברים חדשים מהממים, תזכה לחיים ארוכים ועושה צעד משמעותי לקראת כרטיס.
2. מחלקות רבות מחפשות מתנדבים, בלינק שממש פה למטה אפשר לקרוא עליהן ולהצטרף לאלה שעדיין מחפשות (אם אין כפתור אז כנראה לא מחפשות או לא כרגע)
4. במידה וכבר נרשמת לאחת המחלקות (וואווו וואוו איזה כיף תודה!), אז אם עדיין המחלקה לא יצרה איתך קשר, בטוח שיעשו זאת בימים הקרובים – אל דאגה עוד שניה ממש.
5. ברן עם משה הוא ברן קטני ובין השאר השנה אין מערכת פרופילים, אין צורך בפרופיל מידברן – המערכת טסה לברנינג-מן ונשארה שם לנוח עד האירוע הבא (פרגנו לה היא עבדה קשה), אז אין צורך לפתוח פרופיל מידברן וגם לא ניתן להכנס למערכת – והיא לא נדרשת לרכישת כרטיס.
6. אין העברת כרטיסים, אין העברות כרטיסים ואפילו אם ממש נתאמץ אין העברות כרטיסים. אם מישהם מכרו לך כרטיס, אז בטוח שלא ניתן יהיה להכנס איתו לאירוע. הכרטיסים מוצמדי תעודת זהות שאותה תתבקשוש להציג בגייט.
7. ביטול כרטיסים אפשרי עד 14 יום מיום הרכישה ועד 7 ימים לפני יום האירוע. זה ממש מתואם עם החוק במדינה היפה שלנו. ובכל מקרה אחר ניתן לפנות למחלקת כרטוס tickets@midburn.org
8. כל גיל חייב כרטיס. גם אם לילד לא קוראים גיל.

הנה 5 סיבות למה לא ניתן להעביר כרטיסים!
1. כי רישוי.- קלללללל
2. כי השתתפות! רוב ההקצאות ניתנות למי שלקח חלק בעשייה ולכן היה זכאי להקצאה.
3. רישוי!!!
4. ישנה שאיפה לנתק עד כמה שניתן את התלות בין השתתפות לכרטיס. אם נאפשר העברת כרטיסים יהיה לנו ארוע שמורכב ברובו מרכבים עם תפוח גרירה ועגלות ופחות מכל השאר.
5. חדי קרן של הפלאיה הם חייה נדירה ויש להם נטייה כללית לא להגיב טוב לשינויים של הרגע האחרון, ברצונינו לשמור על מין נכחד זה ולאפשר לאנשים להחליט מראש ולהתכוונן בהגעתם למפגש הנדיר לחדי הקרן נמסרת רשימה שמית והם משתדלים כם הם להתרגל. כמו חן- רישוי.

מה כן אפשרי? לבטל את הכרטיס!
מתי? עד 14 יום מרגע מימוש ההקצאה ורכישת הכרטיס ועד 7 ימים מפתיחת הארוע.
מה קורה אם מבטלים?
הכרטיס שב וחוזר למאגר ההקצאות ויעבור הלאה מהמחלקה היעודית (אומנות, מחנות נושא, הפקה שנתית וכו..) לברנר בר מזל שימצא את דרכו לפלאיה במקומכם.

NO FOMO ONLY JOMO!
חשוב לציין שמי שיבטל ישאר בבית בחושך לבד וגם ללא עמלת הסליקה שחברת האשראי גובה.

הכל אודות כרטיסים הקליקו
כרטיסים לתושבי חו"ל
כרטיסים לילדים ונוער
כרטיסים לידידים
כרטיסים למעוטי יכולת