אמנות וארט קארס

עמותת מידברן, באמצעות קרן האמנות, שמה לעצמה למטרה לעודד ולקדם אמנות ייחודית ורב תחומית. הקרן ותחום האמנות של העמותה, פועלים להניע ולאפשר לכל אדם וקבוצת אנשים הרוצים ליצור אמנות שוברת מוסכמות, ללא גבולות ומגבלות – אמנות פורצת דרך שאינה מושפעת מנורמות חברתיות או משיקולים מסחריים ומביאה לידי ביטוי את השקפת האמן באופן חף מהשפעות. אנחנו גאים לקחת חלק באחת מגלריות האמנות הגדולות בישראל ובעולם.

מחלקות הפקה

מחלקות ההפקה הם אלה שיכוונו אותך בחניה, הם הגריטרים שירימו לך בכניסה אירוע, הם ידאגו שיהיה לך כרטיס, ישמרו על הביטחון שלך, על הבריאות שלך, הם הנוודים שיברכו אותך לבוקר טוב וייסיעו לך בכל שאלה, הם חדר הבקרה של האירוע שדואג שהעירייה, המשטרה ומכבי האש ישתפו איתנו פעולה. באירוע ברן רשמי יש כ 20 מחלקות הפקה שמורכבות כולן ממתנדבים ממש כמוני וכמוך והם כאן כדי שלכולנו יהיה אירוע מושלם

מחנות נושא

Burn In Motion הוא אירוע ברן וככזה הוא מאורגן כולו בידי מתנדבים חברי הקהילה. מחנות נושא הם חלק מהותי מאירועי הקהילה שלנו בין אם באירוע הברנינג מן, אירוע מידברן או בכל אירוע ברן אחר. זו אחת הדרכים להתאגד בקבוצה ולהציע באמצעות המחנה מוזיקה, ריקודים, סדנאות, מרחב הרגעות, מרחב יצירה או כל דבר אחר שנותן ערך למשתתפים.